Dagens 29092011

Dagens fra i går. Tog lige mig selv i, at jeg har haft blå på hele ugen..
Planen var at en veninde og jeg skulle have været til Fashion after Dark – kender forsangeren i det band der skulle spille kl 20 i Illum, men vi sad og snakkede over maden og så lige pludselig var kl 20.15, så vi kom aldrig afsted.
Var der nogle af jer der var derinde?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 kommentarer

  1. Milana - modeverden.dk

    Ja var derine med to veninder – det var hyggeligt nok at kigge i butikkerne, men det var nu hyggelist at se veninderne igen :)

    Du gik ikke glip af så meget ;)

  2. Jeg var også derinde, men jeg vidste faktisk slet ikke det var der.
    Jeg skulle spise med en veninde og var alligevel inde i byen. Jeg syntes nu heller ikke det var noget særligt.

    PS. Blå er også en fin farve! :)

  3. ¤Milana: Hihi kender jeg godt, at man kun fokuserer på samtalerne og ikke hvad der sker rundt omkring :)
    Oki det lyder godt :)

    ¤Stina: Hehe du lod dig ikke friste ? :) Blå er så fin jo :)

    ¤Anna Skou: Tak Anna, hvor er du sød :) Ja det kunne egentlig være skægt at lave en tema uge :)

  4. Lullumut

    Ih, din t-shirt og pude matcher jo :-) Rigtig fede bukser, hvor er de så fra? :-) Du må godt skrive, hvor dit tøj er fra ;-) Jeg var slet ikke afsted. Sad med nogle fra holdet og terpede :-(

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.