De sorte støvler

.
Så er der lige news på eftersøgningen efter sorte
støvler fra Spartoo. Som jeg skrev om her, så måtte jeg returnere dem jeg havde modtaget fra Betty London, da de var alt for vige til mine lægge. Men så har jeg istedet for fundet disse fra mærket Marc. Jeg kendte ikke til mærket før, men er rigtig glad for dem og synes selv at de sidder rigtig pænt på mig. 

Hvad synes I om dem?

Husk min give away vedr. et gavekort til lækre hårprodukter – find den her :)

 

*** Sponsoreret indlæg ***

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

18 kommentarer

  1. Hvor ærgerligt med de andre, guldspænderne var ellers så fin en detalje, men det ser også lidt øv ud, hvis de er alt for store i læggen :-) Men de er også rigtig lækre dem du endte med her, ligner nogle man kan have på/gå i i lang tid uden at få ømme fusser :-)

    • Ja jeg synes også at de andre var så fine, men ja de var desværre alt for store :(
      Ja de nye her er super lækre og rare at have på. Har haft dem på hele dagen, de sidste par dage :)

  2. Sussi

    Jeg er faktisk mere vild med de nye du har fået end dem du måtte sende retur – hvor er de fine, Ida! :-) og nu hvor vinteren desværre har lyst til at være her lidt endnu, så er det jo helt perfekt med støvler :-)
    Dejlig dag til dig :-)

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.