Dagens fra forrige lørdag, hvor jeg var en tur i byen med en veninde og fejre at jeg havde afleveret i hovedopgave – så dejligt at komme lidt ud og se nogle mennesker fremfor en computer og en masse tal og bogstaver.
Jeg var hoppet i min top fra Minus og jeans fra FiveUnits. Et sæt som jeg synes passer rigtig godt sammen og som jeg har det rigtig rart i. Jeg bliver virkelig overrasket hvergang jeg hopper i disse bukser, da de bare er noget af det mest behagelige.
Idag står dagen på arbejdsdag i min andelsforening, så den står lige på noget praktisk, inden jeg i aften har en aftale med hende her.
Hvad er jeres planer for lørdagen?
Husk min give away, hvor I har mulighed for at vinde solcreme fra Garnier – find den her :)
Dine bukser er super fede :) Jeg har ikke rigtig nogle planer for dagen. Min lille dreng har feber, så dagen kommer nok bare til at gå med at please ham. God arbejdslyst :)
//Charlotte
Tak Charlotte.
Øv det lyder ikke godt med lillemanden :( Rigtig god bedring med ham.
Hvor ser du fi ud Ida :)
Tak Karina :)
Altid dejligt når man er færdig med en stor opgave :D
Du ser glad og dejlig ud som altid!
Tak søde Stephanie :)
Dejlig klassisk outfit… Så skønt at man nu kan færdes ude med bare arme og bare tæer i ballerinaerne…
Du ser super godt ud.
Ja det er bare så dejligt :)
Skønt outfit Ida, du ser toplækker ud i de coatede bukser!
Tak søde Line :)