Give away – DO:MORE

Jeg er ret vild med de kampagner, som forskellige brands kører og støtter rigtig gerne op om dem, når jeg ser et godt potentiale i dem.
Én af dem er Rexona. De har lavet en ny kampange DO:MORE, hvor deres mission går ud på at hjælpe os med at finde vores mod, motivation og indre drivkraft og dermed følge vores drømme.

Jeg har selv svært ved at finde min store inde drivkraft – er nok lidt af en tryghedsnarkoman. Men ting som at udforske hverdagen og være i nuet, familie og venners samvær er vigtige ting for mig.
Men på DOMORE.REXONA.DK kan man teste, om man har en drøm som kan omsætte til virkelighed, og rentfaktisk få mulighed for at få sin drøm omsat til realiseret.
Hvis du selv har lyst til at dele din passion med andre, kan du uploade et billede på Instagram og/eller facebook med hashtags: #domorerexonadk og #drivfaktor. 

 

VIND MED REXONA
Men inden du har mulighed for at få din drøm realiseret, kan du i mellemtiden vinde et hav af lækre deodoranter fra Rexona med MotionSense.

For at deltage i min give-away skal I:

1. Være faste læsere af min blog ved at følge den på Bloglovin HER. Giv meget gerne indlægget et lille hjerte, hvis I har lyst og / eller følg mig på facebook.

2. Skrive en kommentar, så jeg har jeres mail adresse.

Min give-away slutter tirsdag den 22. september kl. 20:00, hvorefter jeg vil trække 1 heldig vinder. Stort held og lykke til jer alle :)

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

90 kommentarer

  1. Dorthe Bille

    Jeg bruger stort set altid Rexona, men har endnu ikke prøvet MotionSense. Håber at jeg kommer til at prøve den nu :-)

  2. Heidi

    håber jeg er den heldige :) ville være dejligt med duft til en fitness pige som mig der sveder alt for meget :) hahah

  3. Helle Rick

    Rexona er i mit sortiment og selvom jeg prøver andre mærker, falder jeg tilbage til Rexona. Den hjælper mig. Jeg prøver lykke.

  4. Merete Louise Østberg

    Er stor forbruger af Rexona deodoranter, da det er den Eneste deodorant jeg kan bruge. Ku’ derfor være skønt at vinde :)

  5. gitte meier nielsen

    Hvor ville det vare være lækkert at vinde, det er den eneste slags parfume/deo jeg bruger og kan bruge da jeg ikke er så god til parfume, så det vil bare falde på et rigtig tørt sted da jeg er ved at ha en tom rull on.

    Mange hilsner fra

    Gitte

  6. Marianne Syvsig

    Rexona er mit absolut favoritmærke – deres deo’er har effektiv virkning, og man lugter aldrig ;) JEG KRYDSER FINGRE!!

  7. Linn

    Hold nu op! :) Findes der noget bedre end at have skabet fyldt med Rexona – Nej, det tror jeg ikke :) Skøn, skøn giveaway :D

  8. Louise

    Jeg har et anstrengt forhold til svedlugt :-/ Det er heldigvis ikke noget jeg har døjet så meget med – indtil for 3 uger siden, hvor jeg kom på medicin. Øj øj øj hvor kan sådan noget stads generere en anderledes oudør! :-)

  9. Tina Irene Povlsen

    Min største passion lige nu, er at få min mor godt i gennem et svært og livstruende sygdomsforløb. Fokus er nu lagt på et supplement af det alternative, hvor urter og andre gode ting indgår, ligesom at hun præsenteres for lækkerier, der gør at hun stadig kan holde af sig selv, trods massivt vægttab og hårtab.Synes bare der er så meget hun bør opleve endnu, men lige nu har canceren desværre taget massivt bopæl i hendes krop. Appetitten er kommet lidt igen, og det samme er hendes fokus på at gøre lidt ved sig selv. Hun fortjener om nogen at føle sig dejlig og velduftende. Jeg er derfor ikke i tvivl om, hvem jeg skal dele denne lækre præmie med, hvis jeg vinder. :) Tak for dine altid dejlige indlæg som jeg nyder både her og der.

  10. Michael Pedersen

    Sikken skøn konkurrence. Lækkerier til frisk for både hende og ham. Mine tøser og jeg selv vil nyde forkælelse i en aktiv hverdag. – Og så til passionen. At bli’ anerkendt som hestehvisker af den skønne hest vi har fået, som lige nu har bestemt sig for, at han ikke skal i trailer, hvilket = ingen stævner. Vi vil alle gerne af sted, så trods et håndværksfag, så øves der lige nu på det andet. :)

  11. Tina Irene Povlsen

    Min største passion er lige nu at få min mor i gennem livstruende sygdom. Canceren har desværre taget massivt bopæl i hendes krop, og der er nu tænkt alternativer ind i behandlingen. Urter og andre gode sager er et tillæg til det alternative, som forhåbentlig også kan give et bidrag til bedring. Appetitten er kommet lidt igen, og det samme er hendes interesse for udseende og egenomsorg. Jeg er derfor ikke i tvivl om, hvem jeg skal dele denne lækre præmie med, hvis jeg er så heldig at vinde på din dejlige blog. Hun fortjener om nogen forkælelse, fortjener at føle velvære og føle sig pæn og velduftende. Tak for dine altid dejlige indlæg, som jeg følger både her og der. :)

    • Tina Irene Povlsen

      I kommentaren skulle selvfølgelig stå urter og andre gode sager som et alternativ til den almindelige behandling. :)

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.