Dagens 14122014

michael kors bag filippa k coat billi bi boots michael kors bag filippa k coat billi bi bootsmichael kors bag filippa k coat billi bi bootsOutfit fra i søndags, hvor jeg var et smut i Magasin og købe nogle af de sidste julegaver. Lidt sejt, idet jeg plejer at være ude i sidste øjeblik. Men hjælp det tog tid. Min moster og onkel ønsker sig en bog om Riga (bare noget om Riga) og det var ikke til at finde nogle steder. Heller ikke i butikker kun med rejsebøger… Så hvis nogle ønsker sig noget m Riga – DONT GO THERE!! I finder ikke noget, og hvis I gør jeg bukker og nejer jeg stort, for jeg opgav.
Min Michael Kors taske bruger jeg alt for sjældent, hvilken jeg fortryder hvergang jeg bruger den. Elsker at den har en anden farve en sort, så den er med til at leve lidt op i det ellers mørke outfit som jeg holder så meget af.

I dag er første dag i denne uge, hvor jeg har en ren afslapning dag efter arbejde, så tænker at min aften skal bruges under tæppe med Sara Blædels bog ‘Kvinden de meldte savner’ som jeg er igang med.

Har I nogle spændende planer for dagen?

Husk at deltage i min give away, hvor I kan vinde lækre produkter fra Badeanstalten? – Find den her :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

22 kommentarer

  1. Den taske er simpelthen så fin og perfekt til et sort outfit.
    Jeg skal hygge med familien i aften, og så håber jeg at kunne afslutte julegavekøbende fra sofaen :-) Jeg har købt alt over nettet, simpelthen for at slippe for stress og jag.

  2. Den er jo også bare r** lækker!
    Fik juleferieferie i går, så dagen står på julehygge på arbejde og derefter ud og spise og i biffen med kæresten – bliver skønt!
    Rigtig glædelig jul!

  3. Line - Infashionwebelieve

    Dét lyder som en god plan med en afslapningsaften søde Ida. Jeg vil gøre det samme.
    Din frakke er i øvrigt drønlækker – og tasken lige så. Den må du love at bruge noget oftere!

  4. Den taske er lææææææææækkker Ida – den skal da bruges så meget som muligt :-)

    Er det nu jeg skal sige at jeg er færdig med julegaverne og har været det en uges tid…

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.