Mine løbesko er snart ved at være 2 år gamle. Og mener at man siger at man skal skifte løbesko engang om året – selvfølgelig alt efter hvor meget man løber. Men tænker at jeg nok ligger meget godt indenfor den kategori.
Derfor er jeg gået lidt på udkig efter en erstatning til mine nuværende.
Jeg har kigget lidt på nettet og faldt over denne fede model fra Asics. Gal de er fede og elsker at der er så mange farver over det hele :)
Er I også fan?
Hvor er bukserne på billedet fra? De er Latterligt fede!
De er fra Nike. Og er lige her http://www.spartoo.dk/Nike-RU-PRINT-LEG-x438766.php :)
De er da vildt lækre :-) Jeg er dog mere en Nike pige, så min nye løbesko skal helt sikkert være derfra.
Nike er også lækkert, men det er mine sneakers :)
De er alt for lækre – jeg er fan! Skøn blog du har dig her, vil med glæde følge mere med i fremtiden! :-)
Kig meget gerne forbi ♥ –
http://thewriter.bloggersdelight.dk/
Tak, det er jeg glad for at du synes :)
Jeg trænger også rigtig meget til nye løbesko, skal bare lige have fundet de helt rette, men er stor fan af disse her :-)
Ja det kan virkelig være svært at finde de helt rigtige. Ja er de ikke bare mega cool :)
jeg skal også ud og have et par nye løbesko. Dem jeg har er efterhånden slidt ned.
jeg har fået anbefalet Asics af svigermor som løber hver morgen og af manden. Selvom jeg mest er til NIKE :-D
/Chau
Vildt at hun løber hver morgen – respekt :)
De er virkelig fede ;)
Synes jeg også :)
De er virkelig cool :D
Enig :)
Og nu kommer hende den dumme så: Husk for guds skyld at få testet din løbestil inden du kaster penge efter en sko, som teknisk set ikke passer til din løbestil. Av av skader og av av pengepung for at have et par sko stående som man ikke bruge.
Men ja de er da meeeeega fede…
Jep jep, men er de testet, så kan man godt købe dem på nettet ;)
Ihh jeg elsker farver og trænger også et nogle nye løbesko! <3 Så dejligt at se dig i fredags :D
Tak fordi jeg måtte komme sødeste Emilie. Og endnu engang tillykke – I er så mega seje <3