AVRIL GAU

Alt det der internet kiggeri kan altså være en farlig affære! Jeg faldt lige over mærket AVRIL GAU som handles hos Spartoo. De laver både lækre tasker og fine sko.

Som synes selv rigtig godt om de beige ballerinaer med den orange kant. De måtte gerne sidde på mine fusser :)

Kender I mærket? Og hvad synes I om det?

 

Sponsoreret indlæg

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

10 kommentarer

  1. Kender ikke mærket, men synes dem med den orange kant er rigtig fine :)

    Jeg ved ikke om det bare er min computer der er underlig, men hver gang jeg er inde på din blog er der en sort streg midt i kommentarfeltet udfra hvor man skal skrive sin email?

    • Hmmdet lyder mærkeligt. Jeg har lige selv set på bloggen og jeg kan ikke se noget. Men er glad for at du nævner det :)

  2. Lene - Craving For Becoming

    Jeg kender desværre ikke mærket, men hold op, hvor er der nogle fine ting!! Hehe, det er altid farligt at surfe på nettet :D Ih, man kan finde så mange fine ting, hvilket gør lidt ondt i hjertet, når man kun er fattig studerende :D

  3. har aldrig hørt om mærket, men de er virklig fede ballerinaerne, og er sikker på de vil se super godt ud på en brun fod.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.