Dagens 19022013

Dagens fra i tirsdags, hvor jeg var hoppet i min trøje fra American Apparel. Det er godt nok længe at den bare har ligget i skabet, uden at være brugt. Det er en skam, den er jo så pæn :) – og så er den også dejlig varm.
Det er egentlig et mærke som jeg bør købe mere af. Synes virkelig at de har mange pæne ting.

.Og så lige et af de der detalje billeder, som jeg skal blive bedre til. Men her kan man bedre se mønstret på trøjen, der ligner roser, og så mit nye fine ur :)Har I selv noget fra American Apparel, og hvad synes I om mærket?
Og har I nogle spændende planer for dagen idag? Jeg skal hjem til mine forældre efter job og forkæles lidt – I hører mig ikke klage :)

 

Husk min give away om et lækkert cover til mobilen. I kan finde den her :) Og om et gavekort til Fabfashion her :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

30 kommentarer

  1. Kathrine

    Dét er nemlig genialt at bunden er løs! Har en i ‘blankt’ metal, men jeg er helt solgt på den rå jern udgave.

  2. Sussi

    Sikke en smuk bluse, Ida, og den er super fin til dig :-) Det lyder skønt, at du skal hjem og forkæles af dine forældre :-) Jeg prøver at forkæle pigerne lidt ekstra i disse dage, for de er syge begge to.

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Dette site anvender Akismet til at reducere spam. Læs om hvordan din kommentar bliver behandlet.