Wie idag fylder jeg år – som i hele 28 år (gammel kone ville nogle sige..). :)
Men hvis jeg ser tilbage, så har det sidste år budt på nogle rigtige gode ting – blandt andet nyt job (som i det bedste jeg kunne ønske mig) og færdig med uddannelsen.Jeg har fri fra arbejde og skal bruge dagen på modeugen, hvor jeg skal et smut forbi blowoutbar på Nytorn og the Jewellery Room, hvor I kan følge lidt med på instragram, hvor jeg hedder Diddaida.
Og så skal aften bruges i selskab med familien.
(Billedet er fra min fødselsdag sidste år, hvor jeg var på Tivoli Hotellet og spise Sushi) Husk min give away, hvor I har mulighed for at vinde Hyaluron-filler concentrate fra Eucerin og solcreme fra VIchy – find Hyaluron her og Vichy her :)
Stort tillykke med dagen. :D
Tak Katja :)
Stort tillykke med dagen søde Ida, håber den bliver fantastisk!
Tak søde Line :)
Kæmpe tillykke søde :-)
Tak Stine :D
Stort tillykke med fødselsdagen
Tak :)
Stort tillykke herfra Ida :-)
Tak Sanne :)
Endnu engang stort tillykke med dagen søde Ida! Jeg håber den er helt fantastisk :D
Knus
http://allthingsglitters.blogspot.dk/
Tak Louise :)
TIILLLYYKKEEEEE! (nu kan jeg vist heller ikke ramme dig på flere platforme i det sociale netværk!) Hehe
Hihi du er så skøn :)
<3 <3 <3
Hope you had a wonderful Birthday!!
Thanks Sherin :)
Lidt forsinket men stadig stort tillykke med fødselsdagen… Håber du havde en dejlig dag…
Tak Trine :)
Du kan tro at jeg havde en dejlig dag :)
Stort forsinket tillykke med fødselsdagen. Sad på Skanderborg på dagen, så derfor jeg ikke lige fik ønsket dig tillykke og så har vi jo fødselsdag lige efter hinanden :D
Hvor er du bare sød – Tak :D <3
Håber at Skanderborg var godt :)
Hihi ja vi har så :)