
Jeg har sagt det før og jeg siger det gerne igen – ESSIE ER OG BLIVER GENIAL!! Og nu har hun gjort det igen.
Den nye fall collection som kommer i butikkerne i uge 40 er fantastisk. Farvene falder lige i hjertet og passer perfekt ind til overgangen fra varme sommerdage til de mærke og kolde efterårs aftner, men flotte nuancer af de dybde farver.
Jeg har lige så længe jeg husker været forelsket i den røde farve og det er i alle afskygninger. Og ‘Dress to kilt’ kom på neglene lige med det samme.
Har I også set den nye kollektion an og hvad siger I?
Husk min give away, hvor I har mulighed for at vinde et lækkert skærebrat fra House Doctor og 100 kr til COOP – find den her :)
Meget lækre farver ;) Er specielt vild med de fine grønlige farver i pakken!
Den er også virkelig virkelig fin :)
Smukke farver :)
Så flotte farver :)
De er godt nok også fine, især den røde! Rød holder jo altid, og denne nuance er perfekt til efteråret :)
Knus Louise-Lykke
http://allthingsglitters.blogspot.dk/
Hihi ja det lyder som om at vi har det på samme måde med den røde farve :)
Virkelig nogle lækre efterårs farver! :-)
Ja hun er jo genial :)
Sikke en fin kollektion! Jeg elsker alle farverne :D
– Sara // http://www.sarasskab.blogspot.dk
Også jeg :)